Linia głośników Cerasonar rozwijana jest przez producenta - firmę Ceratec z Niemiec od 2010 roku.
Nowoczesne technologie umożliwiły stworzenie głośników niewidocznych po instalacji, jednocześnie brzmiących porównywalnie do głośników Hi-Fi.
Dodatkową zaletą jest wysoka odporność na wilgoć, wybrane modele można instalować w łazienkach, saunach i innych pomieszczeniach o wysokiej wilgotności.

niewidoczne głośniki podtynkowe Cerasonar

Ramy montażowe oraz obudowy, umożliwiają montaż głośników Cerasonar w suchej zabudowie oraz w ścianach i sufitach betonowych lub murowanych.
Dopuszczalna jest aż 2mm grubości warstwa tynku, szpachli i farby pokrywająca głośnik - nie ma wpływu na osiągane parametry głośnika.


Zastosowanie głośników Cerasonar jest w zasadzie nieograniczone - doskonale sprawdzą się w restauracjach, hotelach i rezydencjach - gdzie możliwość idealnego dopasowania do wnętrza jest cennym argumentem dla architeków. Kino domowe zbudowane w oparciu o głośniki Cerasonar będzie brzmiało doskonale dzięki dostępnym głośnikom niskotonowym. instalacje rozgłoszeniowe tła muzycznego będą wymagały mniejszej liczby głośników, ponieważ Cerasonar mają 180 stopni kąt promieniowania  - znacznie szerszy niż tradycyjne głośniki sufitowe.


Broszura Cerasonar w formacie pdf:

Zapraszamy do kontaktu - wkrótce dostępne będą zestawy demonstracyjne.

Zapoznaj sie z urządzeniami: https://akustyk.pl/blog/news/niewidoczne-glosniki-podtynkowe-cerasonar
Zadzwoń: 71 78 73 900
Napisz: biuro@akustyk.pl