Mikrofony dopasowane do naszego rynku

Kupując urządzenia Relacart pochodzące z oficjalnej dystrybucji masz pewność, że pasma częstotliwości których używają są dozwolone w Polsce oraz przewidują przyszłe zmiany w regulacjach planowane przez Unię Europejską. Ponadto odbiorniki serii UR-230 oraz UR-270 posiadają menu w języku polskim, aby ułatwić obsługiwanie ich również osobom nie posiadającym jeszcze doświadczenia z takim sprzętem. W Relacart Polska to my pełnimy rolę ekspertów i dostarczamy Ci produkt gotowy do pracy.

oprogramowanie MagicEQ

SERIA UR-230 – stać je na więcej niż myślisz

mikrofon bezprzewodowy Relacart UR230

Podstawowe modele z oferty marki Relacart oferują znakomitą jakość w konkurencyjnych cenach Dzięki precyzyjnej elektronice można uruchomić nawet 10 nadajników jednocześnie – bez wzajemnego zakłócania, a metalowa obudowa nadajników gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są aż 4 rodzaje nadajników, które można kupować w dowolnych konfiguracjach: doręczny, typu bodypack, powierzchniowy oraz pulpitowy (na gęsiej szyjce). W zestawie z nadajnikiem bodypack otrzymujemy mikrofon nagłowny lub Lavalier.

SERIA UR-270 – wszystko czego potrzeba w jednej obudowie

mikrofon bezprzewodowy Relacart UR280

Ten wyjątkowy model został wyposażony w eliminator sprzężeń FBK® oraz 7-punktowy korektor parametryczny którymi można sterować poprzez dedykowaną aplikację na komputery PC lub z menu odbiornika. Dla mikrofonów doręcznych dostępne są kapsuły dynamiczne oraz pojemnościowe – również jako akcesoria do używania zamiennie. Z tak kompletnym zestawem narzędzi mikrofon z serii UR-270 poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach akustycznych i z każdym systemem nagłośnieniowym.

SERIA HR-30/31 – bezkompromisowa jakość w uczciwej cenie

mikrofon bezprzewodowy Relacart HR30

Jeśli poszukujesz topowego sprzętu ale nie chcesz przepłacać za popularne logo te mikrofony są właśnie dla Ciebie. Do mikrofonów doręcznych dostępne są kapsuły dynamiczne oraz pojemnościowe, które zadowolą najwybredniejszych wokalistów i konferansjerów. Dedykowany sterownik i aplikacja na PC pozwalają skanować pasmo radiowe w poszukiwaniu kolizji oraz zarządzać podłączonymi zestawami mikrofonowymi. Dzięki najwyższej klasy komponentom jednocześnie można używać nawet ponad 32 nadajniki serii HR-3x.

Systemy antenowe – uzupełnienie systemu

systemy antenowe Relacart
Wielu użytkowników mikrofonów bezprzewodowych nie wie, że anteny odbiorników oddziałują wzajemnie na siebie. Dlatego, aby mieć pewność że system będzie działał poprawnie potrzebne są systemy antenowe, które rozdzielają sygnał pomiędzy odbiornikami. Relacart oferuje aktywne oraz pasywne dystrybutory, anteny zewnętrzne oraz wzmacniacze antenowe – wystarczy poprosić a dobierzemy odpowiedni system antenowy, również do mikrofonów innej marki pracujących w paśmie UHF.

Otrzymujesz komplet gotowy do pracy

Mamy świadomość, że kupując nowy sprzęt oczekujesz, że po rozpakowaniu będzie gotowy do pracy – dlatego w naszych zestawach standardowo zawarte są: komplet baterii, uchwyty montażowe w standardzie Rack 19”, a do każdego mikrofonu doręcznego uchwyt na statyw. Przecież nikt nie lubi niespodziewanych zakupów, zwłaszcza pod presją czasu.

zawsze w zestawie