Mezzo - Sterowanie sieciowo wzmacniacze mocy

Mezzo to wzmacniacz instalacyjny Powersoft w obudowie ½ rack oferujący czystość dźwięku, niezawodność i wysoką jakość wykonania. Wyposażony jest w najnowocześniejszy procesor DSP, w 2 wielkościach mocy z 2 lub 4 kanałami wyjściowymi.

Wszystkie modele oferują wiele opcji wejść analogowych. Wersje D Mezzo dodają możliwości sieciowe audio z DanteTM/AES67 oraz wewnętrzny przełącznik Gigabit Ethernet z drugim portem, dzięki czemu wiele produktów może współdzielić tę samą sieć.

Aplikacja do sterowania i konfiguracji

Armonia Plus to dedykowane oprogramowanie do konfiguracji urządzeń Powersoft. Po podłączeniu wzmacniacza do sieci możliwe jest wyszukanie go z poziomu aplikacji.

Program Armonia pozwala na ciągłą synchronizację z urządzeniem i wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym.

Za pomocą oprogramowania możliwe jest:

  •          projektowanie stref i przypisywanie ich do głośników i źródeł, możliwa jest regulacja parametrów zarówno całej strefy jak i każdego ze źródeł osobno;
  •          routing pozwala na skierowanie źródeł do: stref, głośników czy też grup głośników;
  •          tworzenie własnych scen i przywoływanie własnych ustawień

Montaż i konstrukcja

Mniejsze wersje Mezzo są konstrukcjami uszczelnionymi, dzięki czemu mogą być umieszczane w ukryciu, np. montowane nad sufitem lub chowane w puszce ściennej.

Dołączone akcesoria do montażu w stojaku umożliwiają wiele opcji: 1 lub 2 Mezzo w szafie Rack 19", 1 Mezzo w szafie Rack 11". Dołączone uchwyty do montażu na ścianie umożliwiają montaż na dowolnej płaskiej powierzchni, również pod stołem lub w suficie. Gumowe nóżki pozwalają na umieszczenie Mezzo na półce.

Zapraszamy do kontaktu:


przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: 
biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900