Kontrolowanie i zarządzanie tym, jaka muzyka ma być odtwarzana o każdej godzinie dnia w Twojej przestrzeni komercyjnej może być nie lada wyczynem. Subskrypcja biznesowego serwisu muzycznego oferuje wiele możliwości, które zmaksymalizują wpływ muzyki na Twoje działania biznesowe.   

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Przygotowane playlisty: Doświadczeni koneserzy muzyki w firmach świadczących usługi muzyczne dla biznesu szukają i zestawiają playlisty na każdy nastrój i okazję, jaką można sobie wyobrazić. Wybieraj z obszernych zaprogramowanych list odtwarzania i stacji zawierających miliony licencjonowanych utworów, które możesz odtwarzać w swojej przestrzeni komercyjnej bez obaw o implikacje prawne lub grzywny.

Spersonalizowana pomoc: Wiele serwisów muzycznych dla biznesu posiada konsultantów, którzy są łatwo dostępni, aby pomóc właścicielom firm: od układania listy odtwarzania dla danego wydarzenia, wstawiania spersonalizowanych wiadomości aż do tworzenia harmonogramu audycji lub kompilacji obszernego programu muzycznego dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. Profesjonaliści myślą o każdym szczególe, tak że wszystko co musisz zrobić to nacisnąć PLAY.

Zrób to sam. Jesteś melomanem, który woli sam wybierać muzykę? Skorzystaj z zaawansowanych filtrów i funkcji wyszukiwania na większości biznesowych platform muzycznych, aby odkryć nowe utwory lub znaleźć dokładnie ten rodzaj muzyki, którego szukasz.

 

Import Playlist

Jeśli jesteś subskrybentem biznesowego serwisu muzycznego, prawdopodobnie jesteś świadomy, że duże, niekomercyjne platformy streamingu muzyki są licencjonowane tylko do odtwarzania na własny użytek. Między innymi - w pisemnych warunkach Spotify jest określone, że usługa jest do użytku osobistego i niekomercyjnego. Może być jednak tak, że lubisz wybierać i układać listy odtwarzania w osobistym serwisie streamingowym ze względu na sposób, w jaki działają algorytmy, aby polecić Ci nową muzykę.
Dobra wiadomość jest taka, że dzięki funkcji Business Playlist Imports dostępnej w SoundMachine (poprzez integrację Soundiiz), możesz importować swoje listy odtwarzania z różnych źródeł, takich jak Spotify, Apple Music, Amazon Music i inne. Oznacza to, że nie musisz tracić czasu na powielanie listy odtwarzania, która spodobała Ci się w innym serwisie, lub pozwolić, aby cała Twoja praca związana z przygotowaniem listy poszła na marne.

 

Elastyczne zarządzanie muzyką

Pełna kontrola nad systemem audio, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy może mieć duże znaczenie dla efektywności pracy. Podstawą wszystkich produktów Bluesound Professional jest wielokrotnie nagradzana platforma BluOS, która jest w pełni zintegrowana z wszystkimi partnerami w zakresie biznesowych usług muzycznych. Można intuicyjnie zarządzać strumieniami przez komputer lub smartfon, a także mieć szybki dostęp do wszystkich subskrybowanych biznesowych serwisów muzycznych - wystarczy nacisnąć kilka przycisków. Integracja BluOS z systemami sterowania takimi jak Crestron, O-SYS i wiele innych jeszcze bardziej rozszerza możliwości automatyzacji i pozwala użytkownikom tworzyć spójne ekosystemy audio wykorzystując oprogramowanie oparte na chmurze i sieci.  

Zalety platformy BluOS™:

  • Scentralizowana platforma zarządzania muzyką
  • Elastyczna kontrola wielu stref muzycznych
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs i wygląd aplikacji
  • Łatwa nawigacja i Player Drawer, która pozwala na grupowanie odtwarzaczy w strefach
  • Obsługa niezawodnego i stabilnego sieciowego strumienia audio do zastosowań profesjonalnych
  • Pełna integracja z biznesowymi partnerami muzycznymi Bluesound Professional - SoundMachine, Osic, CustomChannels, SiriusXM for Business i Tunify
  • Strumieniowanie więcej niż jednej usługi muzycznej za pomocą tego samego sprzętu Bluesound Professional

Bluesound Professional w naszej ofercie

Zapraszamy do kontaktu

przez WhatsApp
przez Facebook Messenger
e-mail: biuro@akustyk.pl
telefon: 71 78 73 900