Głośnik zewnętrzny SN120

Głośnik zewnętrzny SN120 został zaprojektowany do instalacji w ogrodach i na tarasach, aby zapewnić doskonałe wrażenia słuchowe na świeżym powietrzu. Dzięki minimalnej konstrukcji i maksymalnej mocy oferowanej w najmniejszym rozmiarze, głośnik ten wzbogaca nawet najlepsze przestrzenie zewnętrzne. Naturalny i lekki dźwięk 360° zapewnia doskonałe wrażenia słuchowe.

Zaprojektowane do przestrzeni zewnętrznych

Głośniki zewnętrzne serii LOTO są przeznaczone do instalacji na zewnątrz i charakteryzują się geometrycznym wzornictwem, zoptymalizowanymi rozwiązaniami montażowymi dla basenów, parków, tarasów, werand i szerokim wyborze wykończenia. Poza standardowymi kolorami: biały, zielony i szary, możliwe jest również wykonanie wykończenia Corten lub lakierowanej warstwy w odcieniach palety RAL. Wykonany z materiałów odpornych na najtrudniejsze warunki atmosferyczne jak: deszcz, słońce, mróz i sól.

Doskonałe wrażenia słuchowe na świeżym powietrzu

Dźwięk jest naturalny, lekki i rozchodzi się we wszystkich kierunkach minimalizując liczbę potrzebnych głośników, dzięki soczewce akustycznej i maksymalnemu stosunkowi mocy do rozmiaru. Zaprojektowane przez Garvana głośniki zewnętrzne są w 100% wyprodukowane we Włoszech i wyposażone w najnowocześniejsze komponenty elektroniczne.

Podświetlenie LED

Rozświetl swoją muzykę dzięki opcjonalnemu podświetleniu LED w kolorze białym lub RGB.

Głośniki ogrodowe SN120 wypełniają pomieszczenie wyjątkowymi efektami świetlnymi, stanowiąc wyjątkową dekorację, mogą również służyć do oznaczenia przejścia w niezwykły sposób.

Głośnik w każdej wersji wykończenia występuje w opcjonalnej wersji z podświetleniem LED w kolorze białym oraz RGB.

Biała temperatura barwowa LED: 3000K

Moc: 12 W

Zasilanie: 24 V

 

Specyfikacja techniczna

Typ: Zawieszenie pneumatyczne

Moc RMS: 120 W

Moc maksymalna: 240 W

Skuteczność (2,83 V/1 m): 92 dB

Impedancja nominalna: 8

Pasmo przenoszenia: 40 – 19 000 Hz

Średnica przetwornika: 20 cm

Materiał: Technopolimer

Stopień ochrony IP: 35

Wysokość: 26 cm

Szerokość: 26 cm

Głębokość: 63 cm

Waga: 6,9 kg

Do głośnika przewidziano również zestaw montażowy antykradzieżowy.

 Seria głośników ogrodowych LOTO

Kolekcja LOTO firmy Garvan Acoustic, stworzona z myślą o wzbogaceniu przestrzeni zewnętrznych, jest produktem designerskim który jest również bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych. Technologia z soczewkami akustycznymi rozprasza dźwięk w zakresie 360°, zapewniając doskonałą wydajność przy ograniczonej liczbie głośników. Kolekcja wyposażona jest również w zoptymalizowany system mocowania do basenów i tarasów i wykonana jest z Corianu, stali malowanej (szczotkowanej lub z efektem Corten), gresu lub kolorowego plastiku. Głośniki ogrodowe Garvan Acoustic mogą pracować w konfiguracji 8Ω oraz 100 V. W celu wykorzystania połączenia niskonapięciowego należy zastosować dedykowany transformator TRT055.


Napisz, pomożemy dopasować odpowiednie rozwiązanie dla Twojego ogrodu.

Zapraszamy do kontaktu:


przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: 
biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900