Z przyjemnością informujemy, że właśnie wydaliśmy nasz nowy katalog techniczny Cerasonar,
w którym można znaleźć wszystkie informacje dotyczące produktów, ich instalacji oraz kilka najlepszych praktyk w zakresie ich integracji w swoich projektach.
Dokument jest obecnie dostępny tylko w języku angielskim, ale wkrótce wydamy go w innych językach (tylko w formacie cyfrowym).
Można go pobrać pod następującym linkiem:
pobierz katalog techniczny


Poniżej lista zmian:

cerasonar 9062 ultimate: nasz panel szerokopasmowy został ulepszony o nowy 12-calowy przetwornik niskiej częstotliwości (wcześniej był to 8-calowy), aby zapewnić lepszą ogólną reprodukcję dźwięku.
Cena się nie zmieniła


cerasonar 6062 sub: podobnie jak w przypadku superumiejętności, zmodernizowaliśmy sterownik do nowego 12-calowego głośnika niskotonowego, więc odpowiedź została znacznie poprawiona.
Cena również się nie zmieniła.

cerasonar 10040 sub: jest to nowy model zaprojektowany w celu dopasowania do odległości kołka 40 cm (16 "), a także ma zmniejszoną głębokość instalacji (10,1 cm).
Produkt jest sprzedawany tylko jako kombinacja panelu + backboks.
Ostateczna cena zostanie wydana wkrótce .

cerasonar 13362 sub: to nie jest nowy model, ale połączenie 9062 sub plus odpowiedniego backboksa. Podobnie jak w przypadku subwoofera 10040, będziemy go sprzedawać tylko jako kombinację panelu + backboksa, chociaż przez pewien czas można zamówić sam sub-panel 9062.
Cena zestawu nie uległa zmianie.

Cerasonar Protection Unit Pro: dawny PU został przemianowany na Pro.
Cena i funkcje pozostają niezmienione.

moduł ochronny cerasonar: jest to nowy, uproszczony PU zaprojektowany głównie do współpracy z seriami cerasonar; jest dostępny tylko w wersjach 25 i 50 W.
Cena dla użytkownika końcowego wynosi 29 EUR, więc jest wyjątkowo przystępna.

Wkrótce wydamy nowy cennik, który obejmuje wszystkie nowe i ulepszone produkty.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:
tel: 71 78 73 900
mail: biuro@akustyk.pl