AKTUALNOŚCI

Urządzenia i systemy nagłośnieniowe

Już od ponad piętnastu lat firma Akustyk.pl świadczy klientom prywatnym i firmowym różnego rodzaju usługi z zakresu urządzeń i systemów nagłośnieniowych oraz audiowizualnych. Od dawna aktywnie interesujemy się muzyką, realizacją dźwięku oraz budową urządzeń elektroakustycznych. Doświadczenie i umiejętności, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat na różnych obszarach w branży audio-wideo sprawia, że dzisiaj naszym klientom możemy zaoferować nie tylko mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, głośniki sufitowe i konferencyjne oraz akcesoria nagłośnieniowe, ale również usługi dodatkowe.

Z naszych usług najczęściej korzystają biura projektowe, hurtownie, firmy instalacyjne czy sklepy muzyczne, ale akcesoria nagłośnieniowe dostarczamy także do muzeów, w których wykorzystuje się tourguide oraz audioguide.

Obecnie oferujemy specjalistyczne doradztwo na etapie projektowania systemów nagłośnieniowych, a także profesjonalne i terminowe dostawy mikrofonów przewodowych i bezprzewodowych, głośników sufitowych konferencyjnych, różnego rodzaju kabli i złączy oraz wzmacniaczy czy mikserów. Dodatkowo instalujemy i uruchamiamy dostarczone urządzenia, przeprowadzamy szkolenia oraz oferujemy kompleksową obsługę serwisową.
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.