Głośniki ścienne

Nasza hurtownia b2b umożliwia stały wgląd w stany magazynowe, historię transakcji oraz umożliwia składanie zamówień online. Ceny mogą zostać ustalone indywidualnie. Do wszystkich urządzeń posiadamy szczegółową dokumentację obejmującą karty katalogowe, instrukcje montażowe i wymagane deklaracje. Wiele modeli posiadamy w magazynie w dużych ilościach.

Wśród producentów dostarczających głośniki ścienne można wymienić marki DSPPA, Atlas, Garvan Acoustic oraz Cerasonar. DSPPA zapewnia szeroki wybór budżetowych modeli o różnych wielkościach, konstrukcjach i zastosowaniach, Atlas to producent wysokiej jakości urządzeń akustycznych, Cerasonar to niewidoczne głośniki do montażu w ścianach i sufitach, Garvan Acoustic oferuje brzmienie Hi-Fi w bardzo wielu wariantach montażowych oraz dowolnej kolorystyce.

Ponadto posiadamy także bogatą ofertę kolumn ściennych, które charakteryzują się wysoką jakością dźwięku i umożliwiają nagłośnienie pomieszczeń o trudnej akustyce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą głośników ściennych, kolumn głośnikowych i projektorów dźwięku. Wśród szerokiego asortymentu na pewno znajdą Państwo modele odpowiednie do Państwa instalacji.

Pokazuje 1 - 24 z 59 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.