Głośniki ścienne

Wśród producentów dostarczających głośniki ścienne można wymienić marki DSPPA, Atlas, Garvan Acoustic oraz Cerasonar.

DSPPA zapewnia szeroki wybór budżetowych modeli o różnych wielkościach, konstrukcjach i zastosowaniach; Atlas to producent wysokiej jakości urządzeń akustycznych; Cerasonar to niewidoczne głośniki do montażu w ścianach i sufitach a Garvan Acoustic oferuje brzmienie Hi-Fi w bardzo wielu wariantach montażowych oraz dowolnej kolorystyce.

Posiadamy również bogatą ofertę kolumn ściennych, które charakteryzują się wysoką jakością dźwięku i umożliwiają nagłośnienie pomieszczeń o trudnej akustyce.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą głośników ściennych, kolumn głośnikowych i projektorów dźwięku. Wśród szerokiego asortymentu na pewno znajdą Państwo modele odpowiednie do Państwa instalacji. Nasza hurtownia b2b umożliwia stały wgląd w stany magazynowe, historię transakcji oraz umożliwia składanie zamówień online. Ceny mogą zostać ustalone indywidualnie. Do wszystkich urządzeń posiadamy szczegółową dokumentację obejmującą karty katalogowe, instrukcje montażowe i wymagane deklaracje. Wiele modeli posiadamy w magazynie w dużych ilościach.

Pokazuje 1 - 24 z 43 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.