Głośniki sufitowe

Głośniki sufitowe znajdują zastosowanie w takich obiektach jak hotele, restauracje, szkoły, sklepy, biura czy sale konferencyjne. Dzięki montażowi nad sufitem podwieszanym zachowują elegancki i dyskretny wygląd.

W naszej ofercie dostępne są głośniki przeznaczone do różnorodnych zastosowań: od małych modeli jednodrożnych odpowiednich do magazynów lub sklepów po 8-calowe głośniki o szerokim paśmie przenoszenia do nagłośnienia barów czy sal wykładowych. Posiadamy modele w różnych kolorach, okrągłe, kwadratowe, bez grilla, w zamkniętej obudowie, o różnych konstrukcjach i sposobach montażu, przystosowane do pracy na linii 100V/70V lub w instalacjach niskoomowych oraz szereg akcesoriów.

Nasza hurtownia b2b umożliwia stały dostęp do stanów magazynowych i historii transakcji oraz składanie zamówień online. Cena na dany model może zostać ustalona indywidualnie. Do wszystkich głośników posiadamy szczegółową dokumentację obejmującą karty katalogowe, instrukcje montażowe i wymagane deklaracje. Wiele modeli posiadamy na stanie w dużych ilościach.

Wśród producentów dostarczających głośniki sufitowe można wymienić marki DSPPA i Atlas. DSPPA zapewnia szeroki wybór modeli o różnych wielkościach przetworników i konstrukcjach, a także modele budżetowe, natomiast Atlas to producent wysokiej jakości głośników o wyjątkowym brzmieniu i łatwym montażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród szerokiego asortymentu na pewno znajdą Państwo modele odpowiednie do Państwa instalacji.

Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.