Głośniki wiszące

Głośniki wiszące Garvan Acoustic
Goccia to jedyny wiszący głośnik, który łączy naturalne rozpraszanie dźwięku z designem i sztuką. To dekoracyjny element wyposażenia wnętrza, w całości wykonany z ceramiki Faenza, o ponadczasowym designie.

Czysty dźwięk
Garvan czerpie inspirację z idealnego głośnika kulistego, który odtwarza rzeczywiste warunki akustyczne, zapewniając naturalny i krystalicznie czysty dźwięk. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszym komponentom, włoskiemu kunsztowi i indywidualnemu strojeniu każdego głośnika.

Ponadczasowy design
Nieprzemijające wzornictwo głośników Goccia pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza. Produkty są wyrafinowane a ich zdobienia inspirowane naturą - kształtem przypominają krople wody.

Wyjątkowe dzieło ceramiczne z Faenzy
Każdy wyrób ceramiczny jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ jest wytwarzany indywidualnie przez mistrzów Pracowni Ceramicznej Gatti w Faenzie. Dostępne są ekskluzywne wykończenia czerpiące źródło z włoskiej kultury i historii: tradycyjne wzory dekoracji z Faenzy, motocyklowy motyw inspirowany Misano World Circuit i podpisany przez znanego projektanta Aldo Drudi (ADI Golden Compass Award), zapierające dech w piersiach efekty perłowe, metale szlachetne (złoto, platyna i miedź) oraz efekt „Riflesso” - unikatowa technika ceramiczna, która jest trzymana w tajemnicy od ponad wieku.

Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.