Contacta RF

Systemy komunikacji radiowej marki Contacta wykorzystują bezprzewodowe fale radiowe do przesyłania dźwięku bezpośrednio do urządzeń odsłuchowych, takich jak słuchawki lub indukcyjne pętle na szyję. Oferta obejmuje zarówno nadajniki przenośne, jak i wielkogabarytowe.

Nadajniki wielkogabarytowe sprawdzają się w szerokim zakresie środowisk, natomiast nadajniki przenośne umożliwiają prowadzenie wycieczek w obiektach edukacyjnych lub rozrywkowych. Sygnały są transmitowane przez ściany, szklane przegrody, sufity i inne przeszkody.

 

Kompatybilne z transmiterami są odbiorniki:

- bodypack do którego można podłączyć dowolne słuchawki ze złączem mini jack 3,5 mm, oraz pętlę indukcyjną na szyję;

- underchin, który jest zestawem słuchawkowym z odbiornikiem radiowym pod brodą.

Każdy z odbiorników posiada wbudowany akumulator, a dedykowane ładowarki pozwalają na jednoczesne ładowanie 2, 5, 10 lub 20 urządzeń.

Dostępne są również urządzenia umożliwiające komunikację dwukierunkową. Transceiver RF-TRX to przenośne urządzenie umożliwiające użytkownikom zarówno mówienie jak i słuchanie na 40 kanałach. W jednej grupie można używać do 99 nadajników, z których jeden jest nadajnikiem głównym, umożliwiającym zarówno mówienie, jak i słuchanie. Dwa nadajniki pomocnicze grupy mogą być ustawione tak, aby również mówiły i słuchały.

Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.