Systemy radiowe

Systemy radiowe to jedne z najbardziej popularnych układów transmisji dźwięku, ich użycie pozwala na oszczędność kosztów i pracy.

Między źródłem i urządzeniem odtwarzającym nie trzeba kłaść kabli, w związku z tym nie jest też wymagane pracochłonne przewiercanie ścian, a brak przewodów eliminuje ryzyko potknięcia. Transmisja radiowa działa z sygnałem analogowym i cyfrowym. Tego typu systemy mają zasięg nawet 300 metrów na otwartej przestrzeni co pozwala zachować perfekcyjną jakość dźwięku nawet podczas dużych konferencji.

W naszym asortymencie dostępnych jest wiele elementów systemów radiowych. Oferujemy między innymi przenośne nadajniki, które umożliwiają komunikację dwukierunkową. Dostępne modele umożliwiają stworzenie grupy złożonej z maksymalnie 99 urządzeń, a odporna obudowa skutecznie chroni przed wodą i uszkodzeniami mechanicznymi.

W ofercie mamy również nadajniki wolnostojące oraz przenośne odbiorniki. Ważnym elementem systemów radiowych jest ładowarka w formie walizki, która pozwala na ładowanie nawet 10 modułów.

Skorzystaj z kompleksowej oferty systemów radiowych i zadbaj o perfekcyjną jakość transmisji dźwięku.

Pokazuje 1 - 13 z 13 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.