Listen Everywhere

Listen everywhere, to system do streamingu audio za pomocą sieci Wi-Fi. Listen everywhere dostarcza wysokiej jakości audio bezpośrednio do smartfonów użytkowników za pomocą aplikacji.

System wykorzystuje istniejącą sieć bezprzewodową obiektu i za pomocą serwera transmisji dźwięku jest w stanie obsłużyć do 1000 użytkowników na jeden serwer.

Listen everywhere sprawdzi się jako system do transmisji wielu tłumaczeń jednocześnie. Jest to rozwiązanie nie wymagające skomplikowanych systemów i indywidualnych odbiorników dla uczestników, ponieważ praktycznie każdy posiada smartfon. System można również stosować w barach czy pubach, gdzie na telewizorach wyświetlane będą różne kanały, a klient korzystający z aplikacji, będzie mógł zdecydować, z którego kanału chce odbierać ścieżkę dźwiękową. Ponadto Listen Everywhere, może być również wykorzystywane jako system wspomagający słyszenie, dla osób niedosłyszących czy tych, którzy mają problem ze skupieniem w hałaśliwym otoczeniu.

Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.