Audioguide

Systemy Audioguide, czyli tzw. audioprzewodniki dedykowane są wszędzie tam, gdzie doświadczenia wizualne chcemy uzupełnić o warstwę dźwiękową. Mogą to być muzea, wystawy, czy pokazy multimedialne, które zawierają wielojęzyczne treści. Dzięki takim rozwiązaniom nie musimy już decydować się na niewygodne kompromisy a wszyscy goście otrzymują jednakowy komfort zwiedzania.
Same urządzenia udostępniają różne poziomy interaktywności, które dobieramy według preferencji klienta: od w pełni automatycznego wyzwalania, poprzez intuicyjny system Point’n’Click® aż do kodów manualnie wpisywanych przez zwiedzających. Wyzwalanie automatyczne dostępne jest w kilku wariantach, które do łączności z terminalem użytkownika wykorzystują inną metodę, np. fale radiowe lub podczerwień. O tym, która będzie optymalna dla naszych audioprzewodników decyduje architektura wystawy oraz inne technologie pracujące w pobliżu. Aby taki system działał sprawnie ważne jest uzyskanie odpowiedniej integralności, czyli odstępu między sygnałami poszczególnych znaczników, oraz brak konfliktów w wybranym przez nas medium.
Dobór odpowiedniego systemu Audioguide może wydawać się trudny, jednak Linearic to nie tylko hurtownia sprzętu nagłośnieniowego. Oprócz materiałów udostępnianych online oferujemy również pomoc w przygotowaniu projektu, łącznie z wizją lokalną i konsultacjami z klientem końcowym. Nawet jeśli to cena jest najważniejszym parametrem potrafimy znaleźć atrakcyjne dla wszystkich stron rozwiązanie. Zachęcamy do zgłaszania do nas projektów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów

Wyszukiwarka

Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.