Głośniki ultrakierunkowe Hypersound

Zależy Ci na tym, aby dźwięk wydobywający się z głośnika był czysty i zrozumiały dla słuchacza? W takim razie wybierz głośniki ultra kierunkowe Hypersound.

Producent ten oferuje jedne z najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie rozpowszechniania dźwięku w pomieszczeniach. Wydobywający się z niej dźwięk jest czysty, bez zakłóceń. Słuchacz doskonale zrozumie każdy komunikat, bo kierowany jest on bezpośrednio w jego stronę. Ten rodzaj głośników od Hypersound pozwala na zamontowanie kilku głośników w jednym pomieszczeniu i gwarantuje, że z każdego z nich może płynąć inny komunikat i żaden się nie będzie na siebie nakładał.

W naszej ofercie posiadamy produkty Hypersound, dzięki którym zadbasz o odpowiednie nagłośnienie w każdym pomieszczeniu. Zakupisz nie tylko głośniki ultra kierunkowe, lecz również uchwyty ścienne, które pozwolą na zamontowanie sprzętu w dowolnym miejscu, a także wzmacniacze stereo. Każdy sprzęt występuje w 2 kolorach: białym oraz czarnym, dzięki temu będziesz mógł wyeksponować lub też ukryć głośniki i dopasować je do wystroju wnętrz.

Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.