Pętle indukcyjne stanowiskowe

Stanowiskowe pętle indukcyjne to nowoczesne rozwiązania zaprojektowane z myślą o osobach niedosłyszących. Świetnie sprawdzają się jako sprzęt wspomagający. Mogą pełnić rolę pętli indukcyjnej do kasy czy stanowiskowej, recepcyjnej pętli.

Niezawodne urządzenia wspomagające słyszenie - to właśnie stanowiskowe pętle indukcyjne. Można je dopasować do konkretnego typu i wielkości pomieszczenia. Jednocześnie wszystkie urządzenia z pętlą indukcyjną spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Głównym atutem pętli indukcyjnych stanowiskowych jest brak konieczności montażu dodatkowych odbiorników oraz przekaz sygnału bezpośrednio do aparatu słuchowego. 

Proponowane urządzenia pętli indukcyjnej są kompatybilne z większością modeli aparatów słuchowych. Zestawy składają się z mikrofonu (dostępnego w kilku wersjach) dla pracownika, wzmacniacza oraz pętli indukcyjnej.

W tej kategorii znajdziemy przenośne i domowe pętle, czy wzmacniacze do pętli indukcyjnych, jak również pętle do recepcji czy stanowiskowe, przeznaczone do kas sklepowych czy urzędów. Głównym atutem tych produktów jest niezawodność, wytrzymałość oraz łatwość montażu. Pętla indukcyjna stanowiskowa pozwala na skuteczną komunikację osób niesłyszących w pomieszczeniach o różnym natężeniu szumów tła.

Wybierz odpowiedni model pętli indukcyjnej i dostosuj pomieszczenie do obsługi osób niedosłyszących.

Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.