Pętle indukcyjne kasowe

Pętle indukcyjne kasowe to nowoczesne rozwiązania zaprojektowane z myślą o osobach niedosłyszących.

W naszym asortymencie dostępne są niezawodne urządzenia wspomagające słyszenie. Oferujemy modele z możliwością dopasowania do konkretnego typu i wielkości pomieszczenia. Dostępne urządzenia spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Głównym atutem pętli indukcyjnych kasowych jest brak konieczności montażu dodatkowych odbiorników oraz przekaz sygnału bezpośrednio do aparatu słuchowego. Proponowane urządzenia są kompatybilne z większością modeli aparatów słuchowych.

Oferowane zestawy składają się z mikrofonu (dostępnego w kilku wersjach) dla pracownika, wzmacniacza oraz pętli indukcyjnej. W tej kategorii proponujemy również przenośne i domowe pętle, a także wzmacniacze do pętli indukcyjnych. Głównym atutem naszych produktów jest niezawodność, wytrzymałość oraz łatwość montażu. Pętla indukcyjna kasowa pozwala na skuteczną komunikację osób niesłyszących w pomieszczeniach o dużym natężeniu szumów tła.

Wybierz odpowiedni model pętli indukcyjnej i dostosuj pomieszczenie do obsługi osób niedosłyszących.

Pokazuje 1 - 12 z 12 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.