Wideo

Obecnie wideokonferencje cieszą się dużą popularnością, transmisja obrazu dobrej jakości może świadczyć o profesjonalizmie. Uzyskanie wysokiej jakości transmisji wideo, zwłaszcza przy większych odległościach, może być wyzwaniem. Dlatego ważne jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury.

Posiadamy całą gamę urządzeń przydatnych w przetwarzaniu, przesyłaniu i transmisji wideo.

Matryce, ekstendery, przełączniki, wzmacniacze dystrybucyjne, systemy do bezprzewodowej transmisji, przyłącza do zabudowy, czy tez kable instalacyjne to produkty, które mamy do zaoferowania.

Urządzenia HDBaseT, to profesjonalne rozwiązanie, pozwalające na przesłanie sygnału w rozdzielczości 4k na odległość do 100 m praktycznie bez opóźnień.  

Gdy jest potrzeba łączenia większej liczby urządzeń, a także przypisywanie sygnałów z wejścia do odpowiednich wyjść, dobrym rozwiązaniem będzie matryca. Oferujemy matryce zarówno HDBaseT jak i HDMI.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 24 z 357 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.