Przewodowe

Przewodowe systemy konferencyjne pozwalają na uporządkowane prowadzenie obrad, dyskusji i głosowań.
Mogą równiez umożliwiać transmisję języków tłumaczonych symultanicznie.

Pulpity zasilane są z jednostki centralnej, transmisja dźwięku jest analogowa lub cyfrowa, w nowoczesnych systemach wykorzystywany jest równiez cyfrowy protokół DANTE.

Urządzenia systemowe mogą być łączone kaskadowo lub w gwiazdę - by dopasować topologię do układu sali konferencyjnej.

Przewodniczący ma do dyspozycji dodatkowe przyciski umożliwiające udzielenie lub odebranie głosu delegatom.
Dźwięk z aktywnych mikrofon trasnmitowany jest do głośników pozostałych pulpitów oraz do jednostki centralnej - z mozliwością podłaczenia zewnętrznego systemu nagłośnieniowego. Liczba jednocześnie aktywnych mikrofonów jest ograniczana w konfiguracji systemu - zbyt wiele jednoczesnie aktywnych mikrofonów może wywołać sprzężenie akustyczne objawiające się charakterystycznym piskiem w głośnikach, wiele systemów wyposazonych jest w eliminatory sprzężeń akustycznych.

Systemy dyskusyjne mogą pracować w kilku trybach (dostępne tryby mogą się różnić w zależności od wyboru systemu):
1. tryb automatyczny - po zakończeniu wypowiedzi, mikrofony włączane są automatycznie kolejnym oczekującym na głos osobom, w ramach ustawionego limitu jednocześnie aktywnych mikrofonów
2. tryb FIFO - włączenie kolejnego mikrofonu wyłącza mikrofon, kóry włączony był najdawniej (First In First Out)
3. tryb manualny - przewodniczący ręcznie udziela i odbiera głos
4. tryb VOX - mikrofony włączane są (w ramach limitu) głosem  - czułość jest regulowana w systemie
Nowoczesne systemy obsługuja również kolejkę oczekujących na głos.

Zaawansowane systemy konferencyjne wyposażone są w funkcje głosowania. Elektroniczne zliczanie głosów oraz automatyczny wydruk raportów znakomicie usprawnia obrady.

Dodatkową funkcjonalnością może być obsługa kamer PTZ - zaprogramowane w systemie kadry wywoływane są poprzez włączenie mikrofonu - na ekranie automatycznie wyswietlany jest obraz przemawiającej osoby.
Pokazuje 1 - 23 z 23 produktów

Wyszukiwarka

Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.