Systemy transmisji dźwięku

Transmisja dźwięku to chyba najobszerniejsze pojęcie związane z branżą nagłośnieniową, ponieważ pojawia się w każdej instalacji audio. My jednak skupiamy się w tym dziale na bardziej nietypowych przykładach, niż te dostępne w naszej hurtowni online. Oto poszczególne kategorie:
    • Dante – standard transmisji w sieci IP, który zupełnie zdominował transmisję dźwięku w systemach nagłośnienia live. Jego stabilność i liczba dostępnych kanałów pozwala na stosowanie go również w najbardziej wymagających realizacjach instalacyjnych, a dzięki temu, że cena takich rozwiązań jest coraz niższa pojawiają się one nawet w małych salach konferencyjnych.
    • Wspomaganie słyszenia – w misji podnoszenia komfortu osób słabosłyszących systemy tego typu pojawiają się we wszelkich obiektach publicznych, w bankach, kinach, etc. Najbardziej popularną metodą jest instalacja pętli indukcyjnej, która dostarcza dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych.
    • Interkomy kasowe – element niezbędny w każdym banku, na poczcie czy w punkcie zakładów bukmacherskich. Nasze interkomy są wandaloodporne, zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi oraz łatwe w obsłudze. Wybrane modele dostępne są również z wbudowaną pętlą indukcyjną.
    • RDL – ten producent oferuje ogromną liczbę specjalistycznych modułów do zadań specjalnych. Dla samej transmisji opracował autorski standard „Format-A” który umożliwia przesyłanie dźwięku na odległość nawet kilku kilometrów.
BARIX – urządzenia tej marki pozwalają budować wszelkie systemy oparte na sieciach IP. Od najprostszego systemu nadajnik-odbiornik który może przesłać dźwięk w wysokiej jakości 100m lub na drugą półkulę globu, poprzez interkomy sieciowe aż do wielokanałowej komunikacji pomiędzy odległymi lokalizacjami. Spełniają również kompatybilność z wieloma standardami transmisji dźwięku, m.in. RTP, SIP czy VoIP.
Pokazuje 1 - 24 z 165 produktów

Wyszukiwarka

Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.