Tourguide

Systemy Tourgide to technologie, które pozwalają zwiedzającym na słuchanie głosu przewodnika w komfortowy sposób. Kiedy grupa oprowadzanych gości liczy więcej niż kilka osób, a w szczególności kiedy takich grup pojawia się kilka nieodzowne jest wsparcie. Osoby pracujące głosem przez wiele godzin dziennie łatwo mogą go stracić przekrzykując hałas otoczenia lub zbyt dużą odległość od słuchaczy. Użycie przenośnego nadajnika z mikrofonem rozwiązuje ten problem i jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca. Zwłaszcza, że cena takich rozwiązań staje się coraz bardziej atrakcyjna.
Dzięki rozwojowi technologii bezprzewodowych takich systemów może pracować obok siebie wiele, więc grupy zwiedzających różnych narodowości, lub osoby przybywające w różnym czasie mogą zwiedzać nasz obiekt jednocześnie. Obecnie oferowane systemy Tourguide pozwalają na jednoczesną pracę bez zakłócania ponad 60-ciu niezależnych kanałów transmisji. Nawet dla największych wystaw, muzeów czy rozbudowanych obiektów jak np. parki taka ilość będzie w zupełności wystarczająca.
Inną nowością na rynku systemów dla przewodników jest możliwość udostępnienia komunikacji dwukierunkowej. W tym wypadku terminale zwiedzających posiadają wbudowane mikrofony, co pozwala im zadawać pytania przewodnikowi bez konieczności podnoszenia głosu. Mogą również prowadzić dyskusje między sobą dzieląc się wrażeniami których doświadczyli. Nad tym, w jakim trybie będzie pracował system cały czas pieczę dzierży przewodnik, więc nie musi obawiać się utraty kontroli nad grupą.
Aby dowiedzieć się więcej napisz do nas lub wypełnij formularz online, ponieważ oprócz hurtowni sprzętu nagłośnieniowego oferujemy również pomoc w przygotowaniu projektów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.