Mikrofony do szkół

Mikrofony bezprzewodowe dla szkół to wybrane modele bezprzewodowych mikrofonów Relacart, które wyróżniają się funkcjonalnością ułatwiającą pracę nauczyciela.

Nadajniki wyposażone są w akumulatory litowe o pojemności umożliwiającej długą pracę a ładowanie odbywa się przez złącze USB. W nadajniku dostępne jest gniazdo mini jack 3,5mm do podłączenia zewnętrznego mikrofonu nagłownego lub krawatowego. Możliwe jest również podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku - odtwarzacza audio lub komputera PC - doskonała funkcja dla nauczycieli języków obcych.

Nadajnik jest wyposażony w klawisze umożliwiające regulację głośności. Niektóre modele umożliwiają również sterowanie prezentacją wyświetlaną z komputera (wymagane jest połączenie USB odbiornika mikrofonu i komputera).

Napisz lub zadzwoń by przetestować i wybrać mikrofon bezprzewodowy odpowiedni dla Ciebie!

Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.