Mikrofony do szkół

Mikrofony bezprzewodowe dla szkół to wybrane modele bezprzewodowych mikrofonów Relacart, które wyróżniają się funkcjonalnością ułatwiającą pracę nauczyciela.
Nadajniki wyposażone są w akumulatory litowe o pojemności umożliwiającej długą pracę, ładowanie odbywa się przez złącze USB.
W nadajniku dostępne jest gniazdo mini jack 3,5mm do podłączenia zewnętrznego mikrofonu nagłownego lub krawatowego, możliwe jest również podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku - odtwarzacza audio lub komputera PC - doskonała funkcja dla nauczycieli języków obcych.
Nadajnik jest wyposażony w klawisze umożliwiające regulację głośności, niektóre modele umożliwiają również sterowanie prezentacją wyświetlaną z komutera (wymagane jest połączenie USB odbiornika mikrofonu i komputera).
Nie sprzedajemy kota w worku - napisz lub zadzwoń by przetestować i wybrać mikrofon bezprzewodowy odpowiedni dla Ciebie!
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.