Instalacyjne

Mikrofony instalacyjne to nowoczesne urządzenia, które znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w salach konferencyjny, ale nawet obiektach sakralnych. Ich cechą charakterystyczną jest możliwość trwałego montażu. Poszczególne modele mogą być mocowane do blatu lub umieszczane w specjalnym, elastycznym uchwycie nazywanym gęsią szyjką. Duże zróżnicowanie urządzeń sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć mikrofony instalacyjne dopasowane do ściśle określonych potrzeb.

W asortymencie mamy sprzęt znanych i cenionych producentów. Oferowane modele zapewniają niezawodne działanie oraz perfekcyjną jakość sygnału. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów gwarantuje odporność na uszkodzenie nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Wybrane modele są wyposażone w przydatne funkcje jak wskaźnik statusu czy przycisk nadawania komunikatów. Obok wersji montowanych na blacie proponujemy również mikrofony instalacyjne sufitowe oraz nauszne. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań.

Wybierz niezawodne mikrofony instalacyjne. Zadbaj o wyraźną reprodukcję głosu niezależnie od wielkości oraz architektury pomieszczenia.

Pokazuje 1 - 18 z 18 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.