Szafy Rack

Szafy rack stanowią standardowe wyposażenie każdej instalacji oraz profesjonalnego studia nagraniowego. Standardowa szafa rack ma 19 cali szerokości (48,26 cm), zaś jej wysokość zależy od liczby i rodzaju urządzeń, które potrzebujemy umieścić wewnątrz. Szafy rack znajdują swoje zastosowanie nie tylko w branży muzycznej, lecz również informatyczn...
Szafy rack stanowią standardowe wyposażenie każdej instalacji oraz profesjonalnego studia nagraniowego. Standardowa szafa rack ma 19 cali szerokości (48,26 cm), zaś jej wysokość zależy od liczby i rodzaju urządzeń, które potrzebujemy umieścić wewnątrz. Szafy rack znajdują swoje zastosowanie nie tylko w branży muzycznej, lecz również informatycznej, elektrycznej i teletechnicznej.

Szafa rack ścienna

Jest to zazwyczaj mniejsza szafka, która oferuje miejsce na kilka modułów. Posiada solidny i prosty w montażu system przytwierdzania do ściany. Wśród ściennych szaf oferowanych przez nas znajdą Państwo przede wszystkim szafy zamknięte (zabudowane z każdej strony). Oferowane kolory to czarny lub biały. Ścienne szafy rack posiadają stabilną, wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu są bezpiecznym i praktycznym sposobem na montaż różnego rodzaju urządzeń.

Szafa rack otwarta

Ten typ charakteryzuje się brakiem ścianek i drzwi. Są to stelaże, w których możliwe jest montowanie urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo otwarte szafy rack o różnych wysokościach, również modele wysuwane – do zabudowy w szafkach meblowych. Całość konstrukcji charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i stabilnością.

Dlaczego warto wybrać szafy rack od Akustyk.pl?

Duży wybór typów i rozmiarów z pewnością pozwoli odnaleźć odpowiednią szafę rack do Państwa instalacji. Doświadczenie producentów, których reprezentujemy, gwarantuje, że urządzenia zamontowane w kupionych u nasz szafach, będą bezpiecznie pracowały wiele lat. poradą na etapie wyboru odpowiedniego sprzętu.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu

Wyszukiwarka

Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.