Akcesoria nagłośnieniowe

W naszym asortymencie można znaleźć nie tylko mikrofony, zestawy nagłośnieniowe, miksery i dystrybutory czy wzmacniacze. Klientom firmowym i prywatnym udostępniamy także różnego rodzaju akcesoria do sprzętu audio i wideo.

Posiadamy przede wszystkim niezbędne w wielu sytuacjach uchwyty i statywy do mikrofonu. Mamy jednak również elementy do instalacji tych urządzeń – m.in. anteny czy wzmacniacze antenowe. Ponadto oferujemy produkty takie jak pokrowiec lub torba na pulpit, uchwyty kablowe czy skrzynie transportowe.

Ważną częścią naszej oferty – poza uchwytami kablowymi, statywami czy torbami na pulpit – stanowią także szafy rack, które na co dzień używane są nie tylko w systemach nagłaśniających, ale również w telekomunikacji czy informatyce. Oferujemy zarówno szafy otwarte i ścienne, jaki i akcesoria do szafy rack (m.in. gniazda na śrubę, śruby czy szyny), które umożliwiają jej prawidłowy montaż i użytkowanie.
Pokazuje 1 - 24 z 198 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.