Kable audio, złącza

Dobrej jakości kable i złącza zapewnią odporność systemu na zakłócenia oraz wysoką jakość sygnału.
Oferujemy kable do transmisji dźwięku, obrazu i danych w wielu różnych formatach analogowych i cyfrowych w cenach hurtowych.

Kable i złącza w hurtowej ofercie Akustyk.pl

Różnorodność połączeń, typów transmisji i złącz oraz długości kabli konfekcjonowanych pozwoli Ci na szybkie połączenie urządzeń systemów audiowizualnych, instrumentów i aparatury studyjnej oraz wypożyczanego sprzętu nagłośnieniowego.

Instalacje stałe zrealizujesz korzystając z bogatej gamy kabli na szpulach oraz wtyków, złącz i adapterów.

Szerokość naszej oferty widać na przykładzie kabli HDMI, które oferujemy jako:

  • kable konfekcjonowane HDMI – w wielu różnych długościach
  • konfekcjonowane kable HDMI ze złączem z jednej strony – umożliwiające szybką ich instalację oraz łatwy montaż drugiego złącza po położeniu kabla
  • kable HDMI na szpulach, o zróżnicowanych parametrach - zgodnie z wymaganiami transmisji i odległości pomiędzy źródłem obrazu i wyświetlaczem – z możliwością łatwego montażu złącz przy pomocy zestawu narzędzi (zaciskarka złącz HDMI oraz tester połączeń HDMI w poręcznej walizce)
  • hybrydowe kable HDMI - miedziano – światłowodowe, umożliwiające transmisję do 100m, odporną na zakłócenia elektromagnetyczne

Dlaczego warto wybrać Akustyk.pl?

Jest wiele powodów, a jednym z nich jest oszczędność pieniędzy – oferowane przez nas kable i złącza mają bardzo dobrą relację jakości do ceny. Drugim powodem jest oszczędność czasu – dbamy o terminową dostawę a nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że Twój system będzie pracował bezawaryjnie przez długi czas.

Pokazuje 1 - 24 z 342 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.