Odtwarzacze interaktywne

Odtwarzacze interaktywne to urządzenia, które charakteryzuje szereg możliwości i zastosowań.

W naszej ofercie znajdziesz odtwarzacze audio i wideo, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Spośród dostępnych funkcji można wymienić złącza USB, SD, HDD, HDMI, VGA, serwer sieciowy, kalendarz zdarzeń, wbudowany wzmacniacz, wyjścia sterujące.

Na wystawach, w muzeach zastosowanie znajdą odtwarzacze połączone z czujnikiem ruchu, który będzie uruchamiał odtwarzanie dedykowanego pliku audio czy wideo. Dzięki temu każdy zwiedzający będzie miał możliwość indywidualnego doświadczenia ekspozycji.

Kalendarz zdarzeń to ciekawa funkcjonalność, pozwalająca na przygotowanie harmonogramu, na przykład w jakich godzinach ma być odtwarzana dana playlista, kiedy przełączyć na radio, czy też kiedy i jak często odtwarzać dodatkowe komunikaty. Odtwarzacze wyposażone w kalendarz zdarzeń z powodzeniem sprawdzą się w sklepach, galeriach handlowych itp., gdzie odtwarzana muzyka będzie przerywana komunikatami dla klientów, czy odpowiednimi reklamami.

PORÓWNANIE ODTWARZACZY ID-AL

Pokazuje 1 - 24 z 62 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.