Przewodowe systemy konferencyjne

Przewodowe systemy konferencyjne to nieodzowny element spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji czy sesji rady miejskiej. Jakość i czystość dźwięku ma dla każdego uczestnika fundamentalne znaczenie. Dlatego nasza firma oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają uzyskać oczekiwany efekt. Proponujemy technologie dostarczane przez znanych i cenionych producentów systemów konferencyjnych.

W asortymencie mamy m.in. pulpity o zróżnicowanej funkcjonalności, w tym modele dedykowane dla przewodniczącego, uczestnika czy delegata. Duży wybór jednostek centralnych pozwala dopasować sprzęt do konkretnych wymogów. Moduł głosowania i ekran dotykowy to tylko niektóre z możliwości dostępnego sprzętu. Oferowane systemy dyskusyjne obsługują również funkcję głosowania oraz autoryzacji przy użyciu kart elektronicznych. Wysokiej klasy sprzęt jest kompatybilny z nagłośnieniem i rejestratorami audio-video. Specjalistyczne oprogramowanie daje wręcz nieograniczone możliwości zarządzania konferencją.

Postaw na niezawodne przewodowe systemy konferencyjne, które zapewniają najwyższą jakość przekazu zarówno podczas konferencji stacjonarnych, jak i spotkań w trybie online.

Pokazuje 1 - 19 z 19 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.