Przyłącza stołowe

Irytuje Cię bałagan, który powstaje na biurku z powodu wszędzie plączących się kabli? Teraz możesz zapomnieć o tym problemie i wprowadzić przyjazny dla oka ład. Wystarczy że wybierzesz przyłącza stołowe.

Przyłącza stołowe to specjalne metalowe konstrukcje, które przypominają pudełko z tą różnicą, że montowane są w stołach, a w środku znajdują się różnego rodzaju przyłącza. Doskonale sprawdzają się w salach konferencyjnych, na aulach i salach wykładowych czy też w nowoczesnych biurach.

Dostępne w nich różnego rodzaju przyłącza pozwalają na podpięcie do nich mikrofonów, laptopów, notebooków oraz innych urządzeń elektronicznych. Dzięki schowanym kablom na blacie panuje ład, który świadczy o dobrym wizerunku, jak również rozwiązany zostaje problem plączących się wszędzie kabli, które mogą utrudniać pracę. Wystarczy, że zamkniesz wieczko, a cały zestaw zostaje schowany.

W naszej ofercie znajdziesz przyłącza stołowe o różnych rozmiarach i z różnego rodzaju portami. Bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz podczas konferencji lub prezentacji.

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.