Kolumny głośnikowe

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również kolumny głośnikowe. To urządzenia o nieco innej charakterystyce akustycznej niż standardowe głośniki ścienne, kolumny nazywane są liniowym źródłem dźwięku, głośniki ścienne to źródła punktowe. Kierunkowa charakterystyka kolumn pozwala nagłaśniać pomieszczenia trudne akustycznie – o dużym czasie pogłosu, których ściany, sufit i podłoga odbijają dźwięk, obniżając jego zrozumiałość. Doskonale nadają się do dużych sal audytoryjnych ze względu na charakterystykę propagacji fal dźwiękowych.

Oferujemy modele o różnej mocy, w różnorodnych kształtach i kolorach. Dostępne są również aktywne kolumny głośnikowe z wbudowanym procesorem DSP – możliwość sterowania wiązką dźwięku jest niezastąpiona w wielu sytuacjach.

Jeśli planujesz imprezę lub szukasz nagłośnienia dla swojego lokalu, koniecznie zajrzyj do naszego b2b. Z całą pewnością znajdziesz sprzęt idealny dla Twoich potrzeb.

Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.