Kolumny głośnikowe

Nasza bogata oferta to również kolumny głośnikowe.

Urządzenia te mają nieco inną charakterystykę akustyczną niż standardowe głośniki ścienne. Kolumny nazywane są liniowym źródłem dźwięku a głośniki ścienne to źródła punktowe. Kierunkowa charakterystyka kolumn pozwala nagłaśniać pomieszczenia trudne akustycznie – o dużym czasie pogłosu, których ściany, sufit i podłoga odbijają dźwięk, obniżając jego zrozumiałość. Doskonale nadają się do dużych sal audytoryjnych ze względu na charakterystykę propagacji fal dźwiękowych.

Oferujemy modele o różnej mocy, w różnorodnych kształtach i kolorach. Dostępne są również aktywne kolumny głośnikowe z wbudowanym procesorem DSP – możliwość sterowania wiązką dźwięku jest niezastąpiona w wielu sytuacjach.

Jeśli planujesz imprezę lub szukasz nagłośnienia dla swojego lokalu, koniecznie zajrzyj do naszego b2b. Z całą pewnością znajdziesz sprzęt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.