Głośniki tubowe

Głośniki tubowe znajdują zastosowanie tam, gdzie wymagany jest dźwięk o dalekim zasięgu, wysoka skuteczność i odporność na warunki atmosferyczne.

Mogą być więc instalowane na otwartych obiektach sportowych np. stadionach, stokach narciarskich, torach wyścigowych, basenach czy lodowiskach, a także w takich miejscach jak parkingi, place, hale przemysłowe i magazynowe, parki rozrywki, stacje kolejowe czy kina plenerowe.

W naszej ofercie dostępne są głośniki do różnorodnych zastosowań: do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, o wysokiej skuteczności i wąskiej kierunkowości dla zapewnienia dobrej zrozumiałości mowy; modele o dużej mocy do nagłośnienia boisk; czy przystosowane do linii 100V i instalacji niskoomowych.

Wśród producentów dostarczających głośniki tubowe można wymienić marki DSPPA i Atlas. DSPPA zapewnia szeroki wybór modeli o różnych wielkościach, konstrukcjach i zastosowaniach, natomiast Atlas to producent wysokiej jakości głośników o wyjątkowym brzmieniu i szerokiej funkcjonalności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród szerokiego asortymentu na pewno znajdą Państwo modele odpowiednie do Państwa instalacji.

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.