Głośniki tubowe

Głośniki tubowe znajdują zastosowanie tam, gdzie wymagany jest dźwięk o dalekim zasięgu, wysoka skuteczność i odporność na warunki atmosferyczne. Mogą być więc instalowane na otwartych obiektach sportowych np. stadionach, stokach narciarskich, torach wyścigowych, basenach czy lodowiskach, a także w takich miejscach jak parkingi, place, hale przemysłowe i magazynowe, parki rozrywki, stacje kolejowe czy kina plenerowe.
W naszej ofercie dostępne są głośniki do różnorodnych zastosowań: do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, o wysokiej skuteczności i wąskiej kierunkowości dla zapewnienia dobrej zrozumiałości mowy, modele o dużej mocy do nagłośnienia boisk, przystosowane do linii 100V i instalacji niskoomowych.
Nasza hurtownia b2b umożliwia stały dostęp do stanów magazynowych i historii transakcji oraz składanie zamówień online. Cena na dany model może zostać ustalona indywidualnie. Do wszystkich głośników posiadamy szczegółową dokumentację obejmującą karty katalogowe, instrukcje montażowe i wymagane deklaracje. Wiele modeli posiadamy na stanie w dużych ilościach.
Wśród producentów dostarczających głośniki tubowe można wymienić marki DSPPA i Atlas. DSPPA zapewnia szeroki wybór modeli o różnych wielkościach, konstrukcjach i zastosowaniach, natomiast Atlas to producent wysokiej jakości głośników o wyjątkowym brzmieniu i szerokiej funkcjonalności.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród szerokiego asortymentu na pewno znajdą Państwo modele odpowiednie do Państwa instalacji.
Pokazuje 1 - 19 z 19 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.